Nocni Łowcy Wiki
Advertisement
Wiki-wordmark.png

Współpraca — miejsce, gdzie użytkownicy mogą składać prośby o nawiązanie partnerstwa między Nocni Łowcy Wiki a inną stroną. W celu prośby o afiliację, zgłoś się w poniższym formularzu.

Oczekiwania

Choć każda propozycja nawiązania współpracy będzie rozpatrywana, sprawdź wpierw, czy Wasza strona w większości spełnia nasze oczekiwania.

  • Stosowność: będziemy odrzucać wnioski użytkowników i stron łamiących naszą politykę i podstawowe założenia netykiety,
  • Aktywność: nawiązanie współpracy wiążę się również z reklamą, która powinna dotrzeć do potencjalnych nowych użytkowników. Nie ma ona jednak sensu, jeżeli strona jest praktycznie opuszczona, a dokonywane na niej edycje są sporadyczne. Dlatego też oczekujemy pewnej aktywności na Waszej stronie,
  • Tematyka strony: preferujemy przede wszystkim kooperację ze stronami o podobnej tematyce, tj. seriale, filmy i książki, ale wszystkie propozycje będą rozpatrywane.

Procedura

Przy zawarciu współpracy dokonujemy tzw. wymiany linkami. Podlinkowane logo Waszego portalu zostanie dodane do strony głównej. Od Was oczekujemy umieszczenia u siebie podlinkowanego logo Nocni Łowcy Wiki w widocznym miejscu (takim jak np. strona główna). Jest to z naszej strony absolutne minimum. Jakiekolwiek dodatkowe odnośniki są, rzecz jasna, mile widziane.

Partnerzy

Formularz

W poniższym polu wpisz nazwę swojej Wiki i zatwierdź go przyciskiem zgłoś się do współpracy. Zostaniesz po tym przeniesiony do strony z gotowym formularzem i miejscem na uzupełnienie swojego opisu. Pamiętaj o podpisaniu się! Jeśli już zgłaszałeś się przy użyciu tej strony, dopisz do nazwy kandydatury wyróżnik w postaci liczby.
Nocni Łowcy Wiki:Współpraca/Nocni Łowcy Wiki 2


Wnioski

L.p Link Status

Zobacz też

Najważniejsze strony na Nocni Łowcy Wiki:
Organizacja: O nasAdministratorzyPortal społecznościPomocRegulamin
Złóż wniosek o: UprawnieniaWspółpracę
Projekty: Fanon
Advertisement