FANDOM


Witamy na Nocni Łowcy Wiki! Potrzebujemy twojej pomocy! Portal społeczności istnieje, by pomóc w rozpoczęciu edytowania. Wkład czytelników i redaktorów każdego dnia udoskonala tę Wiki.

By edytować, załóż konto (jest to całkowicie darmowe!). Zarejestrowani użytkownicy mogą przesyłać zdjęcia, tworzyć swoją stronę użytkownika i powiedzieć społeczności o sobie. Dyskusja użytkownika pomoże ci nawiązać kontakt z innymi edytorami. Wszystkie uwagi i pomysły są cenne, dlatego zalecamy, abyś udzielał się na stronach dyskusji.

Jeśli potrzebujesz pomocy, wejdź tutaj, zadaj pytanie na czacie lub napisz do administratora.


8673 edycji 240 stron 546 grafik 2 aktywnych edytorów


Dla nowych edytorów

Artykuły

Pliki


Jak zacząć pisać na Wiki?

Kilka luźnych zasad

Pisanie na dowolnej Wiki może wydawać się trudne, ale większość osób już po kilku minutach opanowuje podstawy – a gdy już opanujesz podstawy, to cała reszta stanie się dziecinną igraszką. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zbiór artykułów, które pomogą odpowiedzieć na pytanie „o co w tym wszystkim chodzi?”.

Lista pomocnych artykułów

 • Spis treści to artykuł zawierający linki do wszystkich dokumentów pomocy na Nocni Łowcy Wiki. Koniecznie zajrzyj tutaj, jeśli dopiero zaczynasz pracę na Wiki.

Miejsce do testów

Jeśli wydaje ci się, że załapałeś już podstawy i chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w bezpiecznym środowisku, to zapraszamy do brudnopisu – tam możesz do woli sprawdzać najróżniejsze tagi, szablony i wszystko inne co tylko przyjdzie ci do głowy :)

Już wszystko umiesz, ale nie wiesz co pisać?

W porządku – wiesz już JAK pisać, ale czy na pewno wiesz CO? Odpowiedź jest prosta – pisz o czym tylko zechcesz. Możesz dodawać nowe artykuły, lub rozwijać dotychczas istniejące. Jeśli chcesz jednak naprawdę nam pomóc to zajrzyj na te strony:

Pod pierwszym linkiem znajdziesz listę stron, na których brakuje treści i należy je uzupełnić. Drugi link poprowadzi cię do listy artykułów, które jeszcze nie istnieją, ale do których linkują inne artykuły. Strony z tych dwóch list powinny być rozwijane w pierwszej kolejności. Trzeci i czwarty link prowadzą do artykułów, których treść nie jest wyczerpująca i należy ten fakt niezwłocznie naprawić :)

Ostatnie posty na blogach

 • Rose Morgenstern

  Rozdział 2

  kwi 1, 2016 przez Rose Morgenstern

  -To z nią mam współpracować!!!!!!!!!- krzyknęłam do ojca.

  -Powiedziałem Ci, że miałaś się uspokoić- spojrzał na mnie srogo.

  Nie mogłam uwierzyć w to co widzę. Przede mną stała najpopularniejsza dziewczyna w szkole. Miała na imię Matilda. Była niebieskooką blondynką, a na dodatek była wysoka. Twierdzi…

  Czytaj całość >
 • Rose Morgenstern

  Rozdział 1

  mar 24, 2016 przez Rose Morgenstern

  Zjadłam swoje śniadanie i udałam się do mojego pokoju. Szybko spakowałam potrzebne książki i zeszyty do plecaka. Sięgnąłam po swoją stele. Dostałam ją od mojego ojca na szóste urodziny. Są różne kolory stel. Moja akurat jest czerwona. Schowałam ją do bocznej kieszeni plecaka. Ubrałam swoją ulubioną…

  Czytaj całość >
 • Rose Morgenstern

  Prolog

  mar 16, 2016 przez Rose Morgenstern

  -Ile razy już Ci mówiłem, Rose jak należy trzymać miecz-ojciec spojrzał na mnie wściekły.

  -To nie moja wina, że on jest strasznie ciężki-broniłam się dzielnie-Po za tym mam dopiero 4 latka!

  -A to mnie nie interesuje-powiedział stanowczo-Jesteś Nocnym Łowcą, więc dasz radę. Nie ważne, ile masz lat. A …

  Czytaj całość >

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z administratorem bądź konkretną osobą na Nocni Łowcy Wiki, możesz zostawić wiadomość na jego/jej tablicy wiadomości.


Lista administratorów jest dostępna pod tym linkiem.

Zobacz też

Najważniejsze strony na Nocni Łowcy Wiki:
Organizacja: O nasAdministratorzyPortal społecznościPomocRegulamin
Złóż wniosek o: UprawnieniaWspółpracę
Projekty: Fanon
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.