Nocni Łowcy Wiki
Advertisement

Maureen Brown była wampirzycą, fanką zespołu Simona, krótko związaną z nowojorskim klanem wampirów.


Biografia[]

Wczesne życie[]

Maureen była najlepszą przyjaciółką Vicki, młodszą kuzynką muzyka Erica Hillchurcha. W pewnym momencie Maureen stała się wielką fanką zespołu, w którym był Eric, szczególnie basisty Simona Lewisa. Podziwiała go z daleka i podkochiwała się w nim, co zaczęło graniczyć z obsesją. Chodziła na większość koncertów zespołu głównie po to, żeby go zobaczyć. Maureen robiła Simonowi zdjęcia z ukrycia i mówiła innym, że jest jej chłopakiem.[1] Kiedy miała czternaście lat, często podawała, że ​​ma szesnaście.

Spotkanie z wampirem[]

Osobowość[]

Maureen była kiedyś nieśmiałą, miłą, energiczną dziewczyną, która podkochiwała się w Simonie i prześladowała go. Po Przemianie zaczęła się buntować, zabijała Przyziemnych, by zaspokoić pragnienie krwi. Uważała się za Królową, nowojorski klan traktowała jak swoje królestwo. Kazała nawet porwać Simona, by uczynić z niego jej księcia.

Wygląd[]

Simon opisał Maureen jako małą, o dużych oczach, ptasich kościach i bardzo jasnych blond włosach, które opadały jej do ramiona. Jej usta były w kolorze ciemnego różu, które wydały się pociągnięte markerem. Mówi się, że wyglądała młodziej niż w rzeczywistości.

Występowanie[]

Ciekawostki[]

  • Maureen interesowała się fotografią i wideografią, chciała zostać twórczynią filmów dokumentalnych, głównie o zespołach i muzyce. Robiła również na drutach, grała w piłkę nożną i na pianinie, była skautką, ale była zbyt nieśmiała, by dużo zarobić na sprzedaży ciastek.
  • Przez pewien czas śledziła Simona i jego przyjaciół. Robiła im zdjęcia i zamieszczała w internecie.
  • Maureen otrzymała imię po Maureen Johnson, przyjaciółce Cassandry Clare.

Przypisy[]

Advertisement