Nocni Łowcy Wiki
Advertisement
Fanon.png Ten blog użytkownika jest częścią fanonu Nocni Łowcy Wiki. Informacje tutaj zawarte mogą, lecz nie muszą pokrywać się z wydarzeniami z serii.
Edycja tej strony, prócz poprawek estetycznych i ortograficznych, bez zgody użytkownika jest zabroniona.

Rose Adele Morgenstern

Rose.jpg

Wiek: 16 lat

Opis: Ma bardzo skomplikowane życie. Przez jej ojca nie ufa nikomu. Nie tylko jest Nocnym Łowcą, ale i  też wiedźmą. Jest pierwszą taką istotą w historii Nocnych Łowcą. Nikt nie wiem jak to możliwe, że dziewczyna wciąż żyje. Po naukach u ojca idzie do specjalnej szkoły Nocnych Łowców by tam ją dokończyć. Lecz nie, jako zwykły uczeń tylko szpieg Jonathana Christophera Morgensterna, czyli swojego ojca. Nigdy nie poznała matki, ponieważ "zmarła, kiedy ją urodziła". Dziewczyna jest szybsza i zwinniejsza od przeciętnego Łowcy, co niepokoi nauczycieli. Nie wiedzą też, że właśnie ona też jest potężną wiedźmą.

 

Rodzina:

 Jonathan Christopher Morgenstern

Jonathan morgenstern.jpg

Wiek: 36 lat

Opis: Jest "ojcem" Rose. Jest bardzo sarkastyczną osobą,  która chodził po tym świecie. Jego ambicja przerasta wszelkie możliwości. Wymaga od swojej córki więcej, co jego ojciec od niego wymagał. Nie toleruje nieposłuszeństwa. To może nawet grozić śmiercią. Wszyscy członkowie Clave myślą, że nie życie (po raz drugi). Pragnie władzy nad światem. Ma siostrę Clary Fray.

 

Caroline Morgenstern

Wiek: 20 lat (zmarła)

Opis: Jest "matką" Rose. Zmarła "przy porodzie".

 

Przyjaciele??????????:

 Lucas Heronalde

Fff.png

Wiek: 16 lat

Opis: Chodzi do tej samej szkoły,  co Rose. Możne powiedzieć, że jest dokładną kopią  swojego ojca, Jece Heronalde. Lecz za to jest jeszcze bardzie arogancki niż on i bardziej zadufany w sobie. Wykorzystuje to, że jest oplatywany wianuszkiem dziewczyn, zakochanych w nim na zabój.  Jest także nadopiekuńczy wobec swojej młodsze siostry Lily. Jako Nocny Łowca jest silniejszy i szybszy od przeciętnego Łowcy. Szanuje swoich rodziców Jace i Clary Heronalde.

 

Lily  Heronalde

Ruda dziewczynka-2013-3-19-14-9-24.jpg

 

Wiek: 4 lat

Opis: Jest bardzo ciekawa świata.  Kocha rysować (jak jej matka, Clary Fray).  Co zadziwiające, że w każdym człowieku widzi dobra. Dopiero zaczyna się uczyć na Nocnego Łowcę. Chcę pokazać ojcu( Jace Heronalde), że jest dobrym Nocnym Łowcą. Jest strasznie uparta. Po matce odziedziczyła umiejętność tworzenia nowych run.

 

Inni:

'  'Jace Heronalde

07fbf0240003abb54d2f4f2f.jpg

Wiek: 36 lat

Opis: Jece jest Nocnym Łowcą o niezwykle czarującym charakterku. Lubi się chwalić, krytykować innych i doprowadzać do ich obłędu( zwłaszcza dziewczyny). Jego twarz ma rysy arystokraty. Lubi ubierać się na luzie, choć uwielbia- wręcz ubóstwia strój Nocnego Łowcy. Jest chłopakiem, który nie jest stworzony do przynależności komuś. Boi się okazywać uczuć, bo twierdzi, że miłość jest nie potrzebna i osłabia człowieka( tego właśnie nauczył go Valentina Morgenstern, którego wychowywał). Lecz z biegiem czasu przekonuje się, że to nie prawda. Ma strasznie sarkastyczne poczucie humoru, czym  robi sobie wrogów i przyjaciół. Jest ojcem dwójki swoich dzieci, Lily i LucasaNajbardziej na świecie kocha swoją żonę  Clary Fray.

 

 Clary Fray/ Morgenstern/ Heronalde

0EST6Ww.jpg

 

Wiek: 35

Opis: Jest odważna na tyle by ratować swoich bliskich. Jest strasznie uparta, ale też troskliwa i opiekuńcza. Najbardziej na świecie kocha swojego męża Jace i swoje dzieci Lily i Lucasa. Tworzy nowe runy. Nienawidzi swojego demonicznego brata Jonathan Christopher Morgenstern. Twierdzi, że nie żyje.

Advertisement