Nocni Łowcy Wiki
Advertisement


Bartholomew „Bat” Velasquez jest zastępcą dowódcy w grupie wilkołaków w Nowym Jorku. W przeciwieństwie do innych wilkołaków nie mieszka w głównej kwaterze stada; zamiast tego ma własne mieszkanie, a także zrobił karierę muzyczną, pracując jako DJ w klubie Pandemonium.

Biografia[]

Historia[]

Kiedy Maia Roberts po raz pierwszy przybyła do miasta, stał się jednym z jej pierwszych przyjaciół wilkołaków, razem ze Stevem i Greggiem. Pewnego razu w parku spotkali wampiry ssące worki z krwią pod mostem. Wdali się w bójkę, a potem byli świadkami, jak wampiry rozrywają Gregga na pół i zjadają go, gdy wypadły mu wnętrzności.

W pewnym momencie on i Maia zaczęli się spotykać. Jednak Maia powiedziała mu, że nie jest gotowa na prawdziwy związek, a Bat zdecydował się z nią zerwać i dać jej przestrzeń, pomimo tego, co naprawdę czuł. Od tego czasu pozostali dobrymi przyjaciółmi. Potem zaczął spotykać się z „czarownicą” imieniem Eve, chociaż związek nie trwał długo.

Mroczna Wojna[]

Wygląd[]

Bat to muskularny i barczysty facet o wzroście sześciu i pół stopy. Ma ciemną skórę, brązowe oczy i kwadratową szczękę. Ma również grubą bliznę wzdłuż prawego policzka, w której srebrny proszek spalił jego twarz, oraz bliznę w kształcie krateru na prawym ramieniu, w które został postrzelony zwykłą kulą.

Relacje[]

Maia Roberts[]

Kiedy zaczęli się spotykać, Maia powiedziała mu, że nie jest gotowa na związek, a Bat zrozumiał to i zerwali ze sobą. Mimo to pozostali dobrymi przyjaciółmi.

Występowanie[]

Ciekawostki[]

  • Bat ma hiszpańskie pochodzenie.
Advertisement